ליצירת קשר מיידי
:בכל שעה, חייגו
הקליניקה:
*8828
twitter pinterest youtube soundcloud instagram facebook
הקליניקה לאירידולוגיה של דר' יונה ליאור
1 
כל המחלות
9 
גידולים / סרטן / מיומות
17 
טרשת נפוצה
25 
מוח - תפקודים
33 
עיכול וכבד
41 
צליאק וגלוטן / לקטוז
2 
אלצהיימר / דמנציה
10 
דלקות באברי הגוף
18 
כאבי ראש / מיגרנות
26 
ניתוחים
34 
עיניים- מחלות ובעיות
42 
קנדידה
3 
אלרגיות ומערכת חיסון
11 
הורמונליות - מחלות / חוסר איזון
19 
כאבים באברי הגוף
27 
ניתוחים פלסטיים
35 
עיניים- סימנים, כתמים ונקודות
43 
רביה לגבר / און מיני
4 
אף / אוזן / גרון
12 
הזעת יתר
20 
כולסטרול
28 
נשימה / אסטמה
36 
עצבים
44 
שינה - הפרעות
5 
בדיקות דם
13 
התעלפויות - ורטיגו
21 
כלי דם
29 
סוכרת
37 
פה, לסת ושיניים
45 
שיער - נשירה והתקרחות
6 
בלוטת התריס
14 
זיהומים ומחלות זיהומיות
22 
כליות / שתן
30 
סימפטומים שונים
38 
פוריות / הריון / נשים
46 
שרירים ופיברומיאלגיה
7 
גב - עמוד שדרה
15 
חיסונים
23 
לב - מחלות
31 
עור - נגעים ומחלות
39 
פרקים - דלקות ומחלות
47 
תינוקות וילדים
8 
גדילה / גנטיקה
16 
טחורים ופיסורה
24 
לחץ דם
32 
עייפות כרונית
40 
ציפורניים
1 
test
מהו האבחון בקשתית העין?
הסברים בוידאו מפי יונה ליאור Ph.D
צפו -- יונה ליאור מסבירה אודות האבחון האירידולוגי בשיטתה הייחודית, שיחשוף את מקור המחלה והסימפטומים אצלך
צור קשר עם יונה ליאור Ph.D
המלצות מטופלים
מתוכניות רדיו עם יונה ליאור Ph.D
כאבים - נשימה ושיעול -- "היא פשוט הצילה את חיי"(04:03 דק')
1
כאבים ברגליים - וחום בכפות הרגלים -- "יונה ליאור שינתה לי את החיים"(05:14 דק')
2
אקזמה עור ברגל - סכרת-לחץ דם-וכולסטרול -- "פעם לקחתי 90 כדורים ביום"(03:58 דק')
3
עור-גירודים ופצעים בגוף -- יונה ליאור "נשלחה אליי כשליחה"(2:12 דק')
4
כאבים -- "אחרי 10 שנים של כאבים בגוף בגב ובברכיים, חוללת פלאים ב-4 חודשים"(01:26 דק')
5
לעוד המלצות מטופלים
על תוכנית הטיפול הייחודית
הסברים בוידאו מפי יונה ליאור Ph.D
צפו -- יונה ליאור מסבירה אודות תוכנית הטיפול הטבעי, שתותאם אליך באופן אישי, לטיפול ומניעת מקור המחלה והסימפטומים
מחלות וסימפטומים
הסברים בוידאו מפי יונה ליאור Ph.D
עיכול -- אבחון וטיפול בבעיות במערכת העיכול - סרטון וידאו(02:49 דק')
1
אורטיקריה -- טיפול טבעי באורטיקריה גרדת סרפדת לטווח הארוך - סרטון וידאו(03:03 דק')
2
פרקים -- אבחון מדויק וטיפול בדלקת פרקים, מחלות פרקים וכאבי פרקים - סרטון וידאו(04:32 דק')
3
סוכרת, לחץ דם, שומנים בדם וכולסטרול -- הדרך הטבעית לאזן אותם - סרטון וידאו(05:27 דק')
4
דלקות -- טיפול ומניעת חזרתם של הדלקת והזיהומים בגוף - סרטון וידאו(03:43 דק')
5
לעוד 164 סרטי וידאו
לא יודע
מה מקור הבעיה
או המחלה
ולא מצליח
להתרפא?
צור איתנו קשר מיידי:
8828*
צור קשר עם Ph.D יונה ליאור
ראשישאלות ותשובות
החדשים ביותר חזרה לדף קודם

שאלות ותשובות

להאזנה לשיחה לחץ על נגן, לקריאת תמלול השיחה לחץ על כותרת השאלה
יונה ליאור מסבירה שבדיקות דם של ערכי גלוקוז בדם- המסת סוכר- אינן מלמדות על סכרת בגוף והבדיקה הנכונה שיש לעשות על מנת לזהות חוסר איזון של סוכר בדם היא של המוגלובין, בדיקת HBa1c. זוהי הבדיקה שמוכיחה אם יש או אין סוכרת, כמו כן יעילה בלזהות נפילת סוכר. (1:08 דק')
מאזינה שואלת על בנה בן השלוש וחצי שיש לו הפרעות שינה מאז שהיה תינוק ואינו ישן יותר משלוש שעות רצוף, יונה ליאור עונה לה שזה נובע מפחד לאבד שליטה. (4:04 דק')
מאזינה מתלוננת על בעיות שליטה באוכל, השמנה, יונה ליאור משיבה לה שעל פי הכתום בעיניה היא מחפשת מתיקות בחיים, אוהבת מאוד פחמימות ומתקשה לפרק חלבונים וסוכרים. (2:24 דק')
מאזינה שואלת כיצד אירידיולוגיה עוזרת לסכרת והאם יש טיפול טבעי ויונה ליאור משיבה שדרך העיניים ניתן לראות את מקור הבעיה וסוכרת היא רק הסימפטום, וכך לטפל במה שהוביל לתהליך ולחוסר האיזון בגוף וגם בנפש. (1:14 דק')
מאזינה שואלת לגבי יד ימין שמפריעה לה ומתעניינת כיצד אירידיולוגיה יכולה לעזור גם בתחום הזוגיות, יונה ליאור מסבירה לה שצד ימין קשור לבעיות עם גברים בחייה בן זוג, בן. עוד היא מוסיפה כי דרך האירידיולוגיה ניתן לראות האם בני זוג מתאימים ואיך צריכים להתנהג. (2:24 דק')
מאזינה שואלת לגבי בדיקות של רמות סוכר בדם יונה ליאור משיבה לה שהטווחים שנראים בבדיקות הם לא אישיים ומותאמים ספציפית לכל אדם, בנוסף בדיקת גלוקוז אינה מלמדת על סכרת אלא הבדיקה הנכונה היא בדיקת המוגלובין HBa1c. (5:02 דק')
מאזינה מתלוננת על כאבים בלסתות ונעילת לסתות ועברה דיקורים שלא פותרים את הבעיה לטווח הארוך וקשה לה לפתוח את הפה. יונה ליאור מסבירה לה שמעורב בנושא גם התחום הרגשי שגורם לנעילת לסת וגם עליה לבדוק תפקודי לב שמשפיעים על השיניים והלסת. (7:06 דק')
מאזינה מתלוננת לגבי פטריה במפשעות שחוזרת כמה פעמים בשנה יונה ליאור משיבה לה שמדובר בנושא הלימפות שאחראיות על המערכת החיסונית וטיפול רק בדיכוי הסימפטום לא פותר את הבעיה, צריך לטפל במקור הבעיה שאותו ניתן לראות במדויק דרך העין. (2:46 דק')
מאזינה בעלת עיניים ירוקות בהירות וסביבן טבעת אפורה שואלת לגבי רגישות יתרה למגע, לצביטות. כל נגיעה או צביטה מאוד כואבת. יונה ליאור מסבירה לה שרגישות תחושתית קשורה למערכת החיסונית וטסיות דם ולקרישת הדם. היא ממליצה לא להזניח רגישות כזו. (5:03 דק')
מאזינה מתלוננת על עצירות קשה אצל התינוקת שלה בת שנה וחודש שמטופלת בשמן פרפין כל לילה, יונה ליאור משיבה לה שחייבים לבדוק למה התינוקת רגישה ודרך העיניים ניתן לראות בדיוק מה יוצר את התהליך, יכול להיות שהאם תצטרך לשנות את תזונתה בהתאם. (2:25 דק')
יונה ליאור מספרת על תינוקת שהגיעה אליה עם בעיות נשימה וחנק לאחר ניתוח הפרדת לשון שלא פתר את הבעיה, ועם פזילה באחת העיניים. (1:24 דק')
יונה ליאור נשאלת לגבי ילד בן חמש עם הרטבת לילה והיא עונה שדרך העיניים ניתן לראות אם הבעיה מכנית או רגשית. (0:34 דק')
מאזינה מתלוננת על עייפות כרונית ועל כתם לידה בעין, יונה ליאור עונה לה שהיא אחת כזו שמרצה ומטפלת בכולם, ושאפשר דרך העיניים לראות את כל מערכת העיכול ומה לא מתעכל אצלה טוב שמוביל לעייפות, היא תוכל לקבל התאמה מדויקת לתזונה ואנזימים שחסרים לה. (4:39 דק')
מאזינה מתלוננת על כך שלא מצליחה להיכנס להריון כבר במשך 3 שנים יונה ליאור מספרת לה על דוגמא של פציינטית שהגיעה לאבחון לאחר 8 שנים שבהן לא הצליחה להרות ובזכות הטיפול ילדה. (1:16 דק')
מאזינה מתלוננת על תחושת קור בכפות רגליים עד שהיא נאלצת לישון עם גרביים עבות. היא מטופלת תרופתית בסכרת. יונה ליאור עונה לה שמדובר בנוירופתיה סוכרתית כלומר זרימת הדם לכפות הרגליים ושהטיפול בסוכרת מטפל רק בסימפטום עצמו ולא בתהליך שגורם לו. (3:24 דק')
מאזינה שואלת לגבי כתם חום בעין ימין יונה ליאור משיבה לה שמדובר במערכת נשימה, ובתחום הרגשי שכנראה מצרים את צעדיה, וכן משערת נכון שהמאזינה גם חשה כאב כלשהו בצלע. (4:09 דק')
מאזינה שואלת לגבי כתמים על הלחי שנראים כמו כתמים מהשמש יונה ליאור מסבירה שהלחיים מקבילות לריאות, ולכל מיקום של כתם יש השלכה על איבר או תהליך מסוים. (1:25 דק')
מאזינה בעלת עיניים חומות מתלוננת על כאבים חזקים בצוואר, הסנטר והכתפיים. יונה ליאור עונה לה שאם הכאבים בצוואר ובסנטר הם כאבים טריים זה יכול להצביע על בעיה בנשימה והלב, ואם הכאבים ממושכים יש לבדוק נושא קיבה, בלוטת התריס, ומערכת נשימה. (1:17 דק')
מאזינה מתלוננת על אלרגיות ממשוכות במשך שנים ארוכות שמתבטאות בגירודים באיזור הפנים, התעטשויות, וקשיי נשימה, יונה ליאור מסבירה לה שאלרגיה נובעת במקור במערכת העיכול. (5:45 דק')
מאזינה שואלת לגבי בתה בת השלוש שיש לה בתחתית לובן העין נימים קווים אפורים וכן שמתלוננת על כאבי בטן. יונה ליאור עונה לה שיש לבדוק אצלה אנמיה ובדיקות ברזל, ושהצבעים מסמנים על בעיות עיכול וחוסר איזון בעיכול וכן על חסרים במינראלים. (2:08 דק')
מאזינה שואלת לגבי תינוק בן חמישה שבועות שיש לו נקודה שחורה בעין ימין לכיוון האוזן יונה ליאור משיבה לה שעל פי הצבע והמיקום יש קשר למערכת יחסים עם האב. (1:35 דק')
יונה ליאור מסבירה שדרך העין ניתן לראות את כל האיברים בגוף וכל אלרגיה וכיצד היא נוצרת. היתן לראות לאילו חומרים מתנגד הגוף ונוצרת אלרגיה עם סימפטומים כמו נזלת, אף סתום, אלרגיה בעור ועוד. ומדברת על אלרגיות נוספות והקשר לעיכול. (3:40 דק')
יונה ליאור נשאלת על נשירת שיער רצינית והיא עונה שזה עלול להצביע על רעילות כלשהי או חוסר בויטמינים ובעיות במערכת עיכול, או אף בעיות זרימת הדם, וכן מסבירה שלא כל תרופה או תוסף מזון מתאים לכולם וצריך לדעת בדיוק מה אותו מוצר מכיל. (1:01 דק')
מאזינה מתלוננת על התפרקות הג'ל בעיניים וכן על הבזקי אור והפרעות ראייה. יונה ליאור מסבירה לה שצריך לבדוק את הקשר לתפקודי כבד ולהשפעת איברים אחרים מפני שלבדוק את העיניים בלבד זה לא מספיק כי שם מתבטא רק הסימפטום, לטפל בעיניים עצמן לא יעזור. (2:29 דק')
מאזינה שואלת לגבי בנה בן הארבע וחצי שסובל מהתקפי אסטמה חוזרים ונשנים מגיל קטן יונה ליאור מסבירה לה שהגוף מאותת על אלרגיות או אלרגיה כלשהי או חוסר אנזימים מסוימים. (1:55 דק')
יונה ליאור מסבירה שעל פי האירידיולוגיה הכבד הוא המפעל הכימי של הגוף וסימפטומים רבים אופיניים לחולשה ובעיות בתפקודי כבד. (1:21 דק')
יונה ליאור מסבירה על סוגי וצורות מערכת העיכול וסוג האוכל שמתאים להן, ושדרך העיניים אפשר לראות את כל איברי העיכול ולהתאים את האוכל אישית על מנת לפתור כאבי בטן, גזים, נפיחויות. ניתן לראות את גודל וצורת המעיים ואיך מתבצע תהליך העיכול ופירוק המזון בקיבה. (1:44 דק')
מאזינה בעלת עיניים חום דבש מתלוננת על כאבים בבטן תחתונה שעולים למעלה ולכיוון כאבי גב אך נשללה דלקת. יונה ליאור משיבה לה שלאנשים כאלה יש נטייה לזיהומים ודלקות דרך העיניים ניתן לראות את כל הדלקות בגוף , דברים שבבדיקות דם לא תמיד נראים בתוצאות. (1:24 דק')
מאזינה שואלת לגבי בעלה שסובל מכאבי ראש חזקים והקאות ו יונה ליאור משיבה לה שהכל נובע ממערכת העיכול והכבד, כאבי ראש קשורים בתפקודי כבד וכן מובילים לגזים, נפיחות ומתח. (2:16 דק')
יונה ליאור נשאלת לגבי אובאיטיס חוזר בעיניים כל כמה שבועות למרות שלוקחת טיפות והיא עונה שהרופא מסתכל רק על הסימפטום ולא על התמונה הכוללת כמו באירידיולוגיה, ושיש קשר בין עיניים לכבד. (0:58 דק')
דף 1 מתוך 24 דף הבא עבור לדף מס'
יונה ליאור Ph.D  מהו אבחון אירידולוגי בשיטת
מפות ודרכי הגעה לסניפי הקליניקה
תהליך האבחון והטיפול בקליניקה לאירידיולוגיה
יונה ליאור Ph.D - N.D אודות
תהליך הטיפול בקליניקה בשיטת Ph.D יונה ליאור
היתרונות והייחודיות של קליניקה ד''ר יונה ליאור
קבל חינם
שאלות ותשובות
מתוכניות רדיו עם יונה ליאור Ph.D
1
2
3
4
5
לעוד 895 שאלות ותשובות
לא יודע
מה מקור הבעיה
או המחלה
ולא מצליח
להתרפא?
צור איתנו קשר מיידי:
8828*
מקרי הצלחה
הסברים בוידאו מפי יונה ליאור Ph.D
כולסטרול--סכרת---לחץ דם -- אבחון מדויק ואיזון פערים בערכי לחץ דם(03:03 דק')
1
פוריות -- הצלחה בטיפול בבעיות בכניסה להריון שנמשכו שנים ארוכות - סרטון וידאו(04:09 דק')
2
דופק לב -- הצלחה באיזון והורדת דופק לב מואץ - סרטון וידאו(02:43 דק')
3
כאבי ראש --הצלחה בפענוח הגורם העיקרי לכאבי ראש חזקים - סרטון וידאו(03:01 דק')
4
שתן -- הצלחה באבחון וטיפול במקרים של השתנה תכופה - סרטון וידאו(02:35 דק')
5
לעוד 159 סרטי וידאו
מקצוענות מעל הכל
יונה ליאור Ph.D מאבחנת ראשית בקליניקה לאירידולוגיה בסניף הרצליה. הקליניקה בהנחייתה של יונה ליאור מאבחנת ומטפלת במגוון רחב של מחלות וסימפטומים. הקליניקה לאירידולוגיה הוקמה בשנת 1995, איבחנה וטיפלה מאז בלמעלה מ -25,000 מטופלים בהצלחה מרובה. לקבלת מידע נוסף - חינם וללא התחייבות. חייג עכשיו:
8828*
קבל חינם
כל הזכויות שמורות לקליניקה לאיבחונים וטיפולים באירידולוגיה © 2010
- יונה ליאור בעלת תואר Ph.D-N.D בנטורופתיה ורפואה טבעית ואינה רופאה ברפואה קונבנציונאלית בתואר M.D -