ליצירת קשר מיידי
:בכל שעה, חייגו
הקליניקה:
*8828
הקליניקה לאירידולוגיה של דר' יונה ליאור
1 
כל המחלות
9 
גידולים / סרטן / מיומות
17 
טרשת נפוצה
25 
מוח - תפקודים
33 
עיכול וכבד
41 
צליאק וגלוטן / לקטוז
2 
אלצהיימר / דמנציה
10 
דלקות באברי הגוף
18 
כאבי ראש / מיגרנות
26 
ניתוחים
34 
עיניים- מחלות ובעיות
42 
קנדידה
3 
אלרגיות ומערכת חיסון
11 
הורמונליות - מחלות / חוסר איזון
19 
כאבים באברי הגוף
27 
ניתוחים פלסטיים
35 
עיניים- סימנים, כתמים ונקודות
43 
רביה לגבר / און מיני
4 
אף / אוזן / גרון
12 
הזעת יתר
20 
כולסטרול
28 
נשימה / אסטמה
36 
עצבים
44 
שינה - הפרעות
5 
בדיקות דם
13 
התעלפויות - ורטיגו
21 
כלי דם
29 
סוכרת
37 
פה, לסת ושיניים
45 
שיער - נשירה והתקרחות
6 
בלוטת התריס
14 
זיהומים ומחלות זיהומיות
22 
כליות / שתן
30 
סימפטומים שונים
38 
פוריות / הריון / נשים
46 
שרירים ופיברומיאלגיה
7 
גב - עמוד שדרה
15 
חיסונים
23 
לב - מחלות
31 
עור - נגעים ומחלות
39 
פרקים - דלקות ומחלות
47 
תינוקות וילדים
8 
גדילה / גנטיקה
16 
טחורים ופיסורה
24 
לחץ דם
32 
עייפות כרונית
40 
ציפורניים
מהו האבחון בקשתית העין?
הסברים בוידאו מפי יונה ליאור Ph.D
צפו -- יונה ליאור מסבירה אודות האבחון האירידולוגי בשיטתה הייחודית, שיחשוף את מקור המחלה והסימפטומים אצלך
צור קשר עם יונה ליאור Ph.D
המלצות מטופלים
מתוכניות רדיו עם יונה ליאור Ph.D
אקזמה עור ברגל - סכרת-לחץ דם-וכולסטרול -- "פעם לקחתי 90 כדורים ביום"(03:58 דק')
1
עור-גירודים ופצעים בגוף -- יונה ליאור נשלחה אליי כשליחה"(2:12 דק')
2
כאבים -- "אחרי 10 שנים של כאבים בגוף בגב ובברכיים, חוללת פלאים ב-4 חודשים"(01:26 דק')
3
אסטמה - שיעול כרוני-נזלת כרונית -- "סבלתי מאסטמה קשה והיא נעלמה"(02:47 דק')
4
דיכאון נפש-חוסר איזון-דלקות ואקזמה עור -- "היא הצילה לי את החיים"(04:10 דק')
5
לעוד המלצות מטופלים
על תוכנית הטיפול הייחודית
הסברים בוידאו מפי יונה ליאור Ph.D
צפו -- יונה ליאור מסבירה אודות תוכנית הטיפול הטבעי, שתותאם אליך באופן אישי, לטיפול ומניעת מקור המחלה והסימפטומים
מחלות וסימפטומים
הסברים בוידאו מפי יונה ליאור Ph.D
עיכול -- אבחון וטיפול בבעיות במערכת העיכול - סרטון וידאו(02:49 דק')
1
אורטיקריה -- טיפול טבעי באורטיקריה גרדת סרפדת לטווח הארוך - סרטון וידאו(03:03 דק')
2
פרקים -- אבחון מדויק וטיפול בדלקת פרקים, מחלות פרקים וכאבי פרקים - סרטון וידאו(04:32 דק')
3
סוכרת, לחץ דם, שומנים בדם וכולסטרול -- הדרך הטבעית לאזן אותם - סרטון וידאו(05:27 דק')
4
דלקות -- טיפול ומניעת חזרתם של הדלקת והזיהומים בגוף - סרטון וידאו(03:43 דק')
5
לעוד 164 סרטי וידאו
לא יודע
מה מקור הבעיה
או המחלה
ולא מצליח
להתרפא?
צור איתנו קשר מיידי:
8828*
צור קשר עם Ph.D יונה ליאור
ראשימחלות וסימפטומים
החדשים ביותר חזרה לדף קודם

מחלות וסימפטומים

לצפייה בסרטון לחץ על נגן, לכתבה ומידע נוסף לחץ על כותרת הסרטון
יונה ליאור מסבירה על פטריות ופטרת בגוף וכיצד ניתן לטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה, ניתן לזהות נטייה לייצור פטריות, גם באיבר פנימי כמו קנדידה, פטריות בציפורניים, בעור ועוד. ניתן לאבחן את מקור הבעיה בין אם הוא אלרגיה, זיהומי, ואף רגשי ולמנוע את חזרתן. (02:52 דק')
יונה ליאור מסבירה על אסתמה של העור ומחלות עור והתסמינים וכיצד ניתן לטפל באמצעות האירידיולוגיה, לזהות כל תופעה על העור, יובש, גירודים, קשקשים, גירויים, פצעונים ועוד מהיכן היא הגיעה איזה איברים משליכים עליה ויוצרים אותה והטיפול יהיה בפנים ויתבטא החוצה. (04:19 דק')
יונה ליאור מסבירה על מחלת הפסוריאזיס, וכיצד ניתן לטפל בה באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לראות איפה הפסוריאזיס מתבטא, ומה גורם לו, טיפול חיצוני במשחות וכדורים מדכאים פנימה מהעור את המחלה, טיפול מבפנים במקור הפסוריאזיס ימנע את הקילופים והמחלה לטווח הארוך. (04:16 דק')
יונה ליאור מסבירה על אורטיקריה, גרדת וסרפדת והתסמינים וכיצד ניתן לטפל בהם באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לראות מה גורם למחלת עור, לפצעים והגירוד, בלי טיפול חיצוני שמדכא אותם פנימה, אלא ע"י טיפול במקור האורטיקריה טיפול מבפנים כך גם העור עצמו יחלים ויבריא. (03:03 דק')
יונה ליאור מסבירה על אגזמה בעור בגוף וכיצד ניתן לטפל בה באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לראות אילו זיהומים והיכן קיימים בגוף, מה הגורם להיווצרותם ולגירוד והפצעים על העור, טיפול חיצוני מדכא פנימה את האקזמה אך טיפול במקור הבעיה ימנע את חזרתה והופעתה בעור. (02:49 דק')
יונה ליאור מסבירה על מחלות עור, קילופים, פצעים, יובש ועוד וכיצד ניתן לטפל באמצעות האירידיולוגיה, לראות בעיות עור חיצוני ועור פנימי, ריריות באיברים פנימיים, מאילו מערכות ואיברים ולאן מופרשים רעלים ופסולת וטיפול פנימי במקור הבעיה ימנע את הופעתם בעור. (04:39 דק')
יונה ליאור מסבירה על דלקות עור, אסטמת העור, זיהומים וכיצד ניתן לטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה, לזהות מה גורם להיווצרותן, אילו איברים מפרישים רעלים ופסולת ולמה לעור, תרופות ומשחות חיצוניות מדכאות את הדלקת פנימה אך טיפול במקור הבעיה ימנע את חזרתן בשנית. (03:32 דק')
יונה ליאור מסבירה על אקנה פצעי בגרות על העור וכיצד ניתן לטפל באמצעות האירידיולוגיה, לראות מהיכן מגיעה הפסולת שנראית על עור הפנים והגב ומה גורם לתהליך הזה, משחות וטיפול חיצוני מדכא את האקנה פנימה אך טיפול פנימי במקור הבעיה ימנע גם את הפצעים. (03:13 דק')
יונה ליאור מסבירה על מחלת זאבת לופוס ואיך ניתן לטפל בה ולאבחן אותה באמצעות האירידיולוגיה, ניתן לזהות מדוע נוצרה המחלה האוטואימונית הזו ואפילו לראות זמן רב לפני שהיא מתפרצת וכך למנוע את כאבי הפרקים והשימוש הממושך בתרופות. (02:44 דק')
יונה ליאור מסבירה על מחלת השיגרון, ראומטיזם וכיצד ניתן לטפל בה באמצעות האירידיולוגיה, לזהות איזה איברים הותקפו וממה נוצרה המחלה ובעיות פרקים ומה התהליך שגורם לשיגרון בין אם זה אלרגיות, רעילות, ועוד ובכך למנוע את העיוותים והכאבים בפרקים. (03:21 דק')
יונה ליאור מסבירה על דלקות פרקים וכיצד ניתן לטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לזהות את הגורם לדלקת החוזרת, לכאבי פרקים, העיוותים וההשלכות החמורות של מחלות פרקים. תרופות ומשחות מדכאות את הדלקת פנימה אך טיפול במקור בעיות הפרקים ימנע את חזרתן. (04:03 דק')
יונה ליאור מסבירה על דלקת פרקים מחלת גאוט, שיגדון וכיצד ניתן לטפל באמצעות האירידיולוגיה, לזהות איפה נוצרות חומצות שתן בדם ולמה הן נאגרות בגוף, תרופות וטיפולים אסתטיים רק מדכאים את הבעיה או הדלקת ורק טיפול במקור המחלה ימנע את ההשלכות והנזקים שלה. (03:47 דק')
יונה ליאור מסבירה על סוגי דלקת פרקים ומחלות פרקים וכיצד ניתן לטפל באמצעות האירדיולוגיה, לראות מה גורם לכאבי הפרקים, נפיחות ונוקשות, לזהות תהליכים בגוף שמתבטאים בדלקות פרקים ומפרקים חוזרות ונשנות למרות התרופות. טיפול במקור הבעיה ימנע מהדלקת לחזור. (04:32 דק')
יונה ליאור מסבירה על בעיות בגב עליון, גב תחתון ועמוד שדרה וכיצד ניתן לטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לראות אם הכאבים נובעים מעמוד השדרה והגב עצמו, או שאיברים משפיעים או לוחצים על חוליות הגב, טיפול במקור הכאב ולא רק בסימפטום ימנע מהכאבים לחזור. (04:02 דק')
יונה ליאור מסבירה על כאבים שונים באיברי הגוף וכיצד ניתן לטפל בהם באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לראות מה מקור הכאבים, איזה תהליכים קורים בגוף שגורם לכאבים בשרירים, בפרקים, באיברים שונים, ניתן לראות את כל תהליך פירוק האוכל והשפעתו על התחושות בגוף. (03:33 דק')
יונה ליאור מסבירה על כאבי ראש ומיגרנות וכיצד ניתן לטפל בהם באמצעות אירידיולוגיה. ניתן לראות מה גורם לכאב ראש, אם זה אלרגיות, רגישות, רעילות, פירוק מזון לא תקין, בעיה הורמונלית ועוד. משככי כאבים מדכאים את הבעיה, טיפול במקור הבעיה ימנע את סבל המיגרנות. (04:09 דק')
יונה ליאור מסבירה על כאבים באיברים פנימיים וכיצד ניתן לטפל בהם באמצעות האירידיולוגיה, גם אם תוצאות של בדיקות הן תקינות ניתן לראות בדיוק מה מקור הכאב והיכן הוא מתרחש, מה גורם לו, והאם נובע מהאיבר עצמו או מאיברים אחרים ומערכות שלוחצים ומשפיעים על האיבר. (03:27 דק')
יונה ליאור מסבירה על בעיות ומחלות אף אוזן גרון וכיצד ניתן לטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לראות את כל הסינוסים, מערכת הנשימה, גודש, נזלת, דלקות חוזרות ונשנות ומה גורם להם, טיפול במקור הבעיה אם הוא אלרגיות, רגישות, רעילות וכו' ימנע את הסימפטומים. (02:58 דק')
יונה ליאור מסבירה על טינטוס, טינטון צפצופים באוזניים וכיצד ניתן לטפל בה באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לזהות ממה נגרמים הרעשים, הזמזומים וההפרעות באוזניים, איזה תהליך במעבר זרימת הדם מוביל לתופעה ולמה הוא נוצר. (03:30 דק')
יונה ליאור מסבירה על תופעה של ריח רע מהפה וכיצד ניתן לטפל בה באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לראות ממה נובע ריח רע, אם זו בעיה בפה עצמו, בחניכיים, בשיניים או נובע ממערכת העיכול, הקיבה ועוד. טיפול במקור הבעיה ימנע את הריח לטווח הארוך ולא רק פיתרון רגעי. (03:33 דק')
יונה ליאור מסבירה על דלקות וכאבים של אף אוזן גרון, וכיצד ניתן לטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לזהות כל דלקת והמיקום שלה, מה גורם לה, על איזה איברים היא משפיעה, על איזה סינוסים ולטפל במקור הבעיה כדי למנוע את חזרת הדלקת ולא רק דיכוי שלה. (02:39 דק')
יונה ליאור מסבירה על דלקות שקדים ודלקות גרון וכיצד ניתן לאבחן אותן ולטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה ולמנוע ניתוחים מיותרים ומסוכנים. על תפקידם של השקדים במערכת החיסונית ואיך השקדים מתנפחים כשהם מתריעים על כניסת גורם זר לגוף. (03:06 דק')
יונה ליאור מסבירה על כאבי אף אוזן וגרון, דלקות וכיצד ניתן לטפל בהם באמצעות האירידיולוגיה. ניתן לזהות ממה נובעים הכאבים או הדלקות החוזרות, הבעיות בסינוסים, הנשימה, השמיעה, איזה חוסרים ואלרגיות בגוף מובילים לתהליך וטיפול במקור שלהם ימנע את חזרתם. (03:45 דק')
יונה ליאור מסבירה על הפרעות שמיעה, דלקות אוזניים וכיצד ניתן לטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה, ניתן לראות אם המקור של בעיות שמיעה הוא פיזיולוגי או רגשי, מהיכן נובעות הרגישות בשמיעה והרידיה בשמיעה ולמנוע אותן. (02:55 דק')
יונה ליאור מסבירה על שיעול טורדני וכיצד ניתן לאבחן אותו ולטפל בו באמצעות האירידיולוגיה, בעזרתה יזוהה המקור לשיעול יבש, או עם ליחה, חסרים בוויטמינים, מינראלים, אלרגיות שונות או באמת במערכת הנשימה עצמה וכך ניתן לקבל מענה נכון ללא תלות בכדורים ותרופות. (02:30 דק')
יונה ליאור מסבירה על צרבות ובעיות עיכול וכיצד ניתן לאבחן אותן ולטפל בהן באמצעות האירידיולוגיה טיפול טבעי בשורש התהליך שמוביל לתחושת השריפה והצריבה. תרופות נגד צרבת נועדו רק להקלה אך אינן יעילות לטווח הארוך- הן לא פותרות את מקור הבעיה והצרבות חוזרות. (02:49 דק')
יונה ליאור מסבירה על קשיי בליעה וכיצד ניתן לאבחן אותם ולטפל בהם באמצעות האירידיולוגיה, אשר בעזרתה רואים את המקור לתחושת החנק בגרון שיכול להוביל גם לרפלוקס והקאה, רואים כל שלב בתהליך העיכול, את החוסרים בגוף, איברים לוחצים ואת מעורבות המערכת הרגשית. (02:09 דק')
יונה ליאור מסבירה על הצטננות ומחלות אף אוזן גרון ואיך ניתן לטפל בהן ולאבחן אותן באמצעות האירידיולוגיה, בעזרתה ניתן לזהות את מקור הצינון, מהיכן נובע - תרופות נגד צינון רק מדכאות את הנזלת והגודש באף אך טיפול במקור הבעיה ימנע את חזרתם. (02:05 דק')
יונה ליאור מסבירה על תופעה של נזלת כרונית וכיצד ניתן לטפל בה באמצעות האירידיולוגיה, אשר בעזרתה אפשר לראות ממה נוצרת הנזלת, איזה אלרגיות ותהליכים מובילים לנזלת. הנזלת היא רק סימפטום ומתריעה על תהליך לא נכון בגוף והטיפול צריך להיות במקור הבעיה. (02:16 דק')
יונה ליאור מסבירה על דלקת הברונכיטיס ואיך ניתן לטפל בה ולאבחן אותה באמצעות האירידיולוגיה, ניתן לראות את כל מערכת הנשימה והדלקות ומה המקור שלהן, ניתן לזהות איזה איברים ומערכות משפיעים על הברונכים, הסימפונות ולמה הדלקת נוצרת שוב ושוב. (01:44 דק')
דף 2 מתוך 6 דף הבא דף הקודם עבור לדף מס'
יונה ליאור Ph.D  מהו אבחון אירידולוגי בשיטת
מפות ודרכי הגעה לסניפי הקליניקה
תהליך האבחון והטיפול בקליניקה לאירידיולוגיה
יונה ליאור Ph.D - N.D אודות
תהליך הטיפול בקליניקה בשיטת Ph.D יונה ליאור
היתרונות והייחודיות של קליניקה ד''ר יונה ליאור
קבל חינם
שאלות ותשובות
מתוכניות רדיו עם יונה ליאור Ph.D
1
2
3
4
5
לעוד 895 שאלות ותשובות
לא יודע
מה מקור הבעיה
או המחלה
ולא מצליח
להתרפא?
צור איתנו קשר מיידי:
8828*
מקרי הצלחה
הסברים בוידאו מפי יונה ליאור Ph.D
כולסטרול--סכרת---לחץ דם -- אבחון מדויק ואיזון פערים בערכי לחץ דם(03:03 דק')
1
פוריות -- הצלחה בטיפול בבעיות בכניסה להריון שנמשכו שנים ארוכות - סרטון וידאו(04:09 דק')
2
דופק לב -- הצלחה באיזון והורדת דופק לב מואץ - סרטון וידאו(02:43 דק')
3
כאבי ראש --הצלחה בפענוח הגורם העיקרי לכאבי ראש חזקים - סרטון וידאו(03:01 דק')
4
שתן -- הצלחה באבחון וטיפול במקרים של השתנה תכופה - סרטון וידאו(02:35 דק')
5
לעוד 157 סרטי וידאו
מקצוענות מעל הכל
יונה ליאור Ph.D מאבחנת ראשית בקליניקה לאירידולוגיה בסניף הרצליה. הקליניקה בהנחייתה של יונה ליאור מאבחנת ומטפלת במגוון רחב של מחלות וסימפטומים. הקליניקה לאירידולוגיה הוקמה בשנת 1995, איבחנה וטיפלה מאז בלמעלה מ -25,000 מטופלים בהצלחה מרובה. לקבלת מידע נוסף - חינם וללא התחייבות. חייג עכשיו:
8828*
קבל חינם
כל הזכויות שמורות לקליניקה לאיבחונים וטיפולים באירידולוגיה © 2010
- יונה ליאור בעלת תואר Ph.D-N.D בנטורופתיה ורפואה טבעית ואינה רופאה ברפואה קונבנציונאלית בתואר M.D -